Відновлення одно-, двупірьєвих стрілок та хрестовин

Якщо Вам необхідно замінити трамвайні стрілочні переводи які відпрацювали свій ресурс і підлягають утилізації в якості металобрухту, ми допоможемо вирішити це питання і значно заощадити Ваші кошти!
Пропонуємо послуги по відновленню геометричних розмірів поверхні катання одно-, двухпір’єві стрілок і хрестовин трамвайних стрілочних переводів, а також перетинань до розмірів заводу-виробника, а саме головки губи, рухомого пера, п’яти пера, ширини жолоба на хвостовиках рамних рейок, загальною конфігурації і кривизни поверхонь катання.
Роботи виконуються способом електродугової наплавки відповідно до ТУ У 24.1-40226934-001:2016, які узгоджені «Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства» м.Київ.
Виходячи з практики експлуатації і проведених досліджень нашої продукції, відновлення наплавленням на сьогоднішній день є найефективнішим способом продовження життєвого циклу і збільшення зносостійкості трамвайних стрілочних переводів, що дозволяє значно економити кошти підприємства необхідні на придбання нових.
Відновлені елементи мають підвищені експлуатаційні характеристики, зокрема підвищену зносостійкість, до 3 разів! в порівнянні з сучасними аналогами, що дозволяє значно продовжити їх термін експлуатації на діючих трамвайних коліях, що підтверджується наявними відгуками регіональних філій АТ «Укрзалізниця », дослідженнями Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна, а саме дослідженнями української транспортної академією.
Застосована фахівцями ТОВ «УКР-БУД» технологія дозволяє економити значні фінансові ресурси – вона дає друге життя Вашим зношеним стрілочних переводах, які до сих пір Ви здавали в металобрухт.
Зміцнення поверхні кочення елементів стрілочних переводів виконують методом електродугової наплавки на глибину 10 мм! Що дозволяє продовжити термін експлуатації в порівнянні з аналогами і значно заощадити кошти підприємства необхідні на придбання нових і їх заміну.
Ціна зміцнених стрілочних переводів та окремих його елементів, відновлених методом наплавлення, які відпрацювали свій ресурс і підлягають заміні, орієнтовно становить 50% ціни нового, при цьому термін служби істотно перевищує термін служби існуючих на сьогодні аналогів, за рахунок цього Ваше підприємство отримає значну економію фінансових ресурсів, які зможе використовувати для власних потреб.
Якщо Вас зацікавила дана продукція, готові направити наших фахівців для проведення огляду діючої колії і більш детального ознайомлення з виробничими можливостями нашого підприємства, для цього залиште заявку на сайті, заповнивши відповідну форму або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.