Стрілочні переводи

Залізничні та трамвайні

Надійність перевірена часом!

Виготовлення та зміцнення стрілочних переводів

Якщо Вам необхідно побудувати нові, або відремонтувати існуючі під’їзні шляхи, ми можемо допомогти Вам заощадити Ваші гроші.
Пропонуємо Вашій увазі залізничні стрілочні переводи типу Р65 і Р50 марки 1/7, 1/9, 1/11, що виготовляються нашим підприємством за запатентованою технологією (патент №125228) з використанням відновлених і зміцнених старопридатних і нових частин стрілочного переводу, згідно технічних умов
ТУ У 24.1-41821351-001: 2018
.

Швидкозношувані елементи цих переводів (рамна рейка з гостряком та хрестовина) мають підвищену зносостійкість у порівнянні зі стрілочними переводами, які випускаються іншими підприємствами.

Виготовлення передбачає наступні основні етапи:
– Ультразвукова дефектоскопія основних елементів стрілочних переводів і вибракування дефектних.
– Відновлення та зміцнення методом електродугової наплавки (патент № 142332) основних елементів стрілочного переводу, отримання на них проектних геометричних розмірів (перевірка шаблоном) методом шліфування на спеціальному, розробленному нашими фахівцями обладнанні, яке не має аналогів в Україні, шліфувальному верстаті.
– Кольорова дефектоскопія всіх відновлених та зміцнених елементів.
– Повна заміна всіх дефектних деталей та частин.

На кожен виготовлений перевод видається паспорт з комплектом технічної документації та гарантійними зобов’язаннями виробника.
Виготовлені стрілочні переводи можуть бути базовій комплектації (згідно проекту) і повної (з додатковою поставкою милиці, шурупа і повного комплекту підкладок).

Оформить заявку

Оставьте свои данные и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

Пример: example@example.org
Поля помеченные * обязательные к заполнению

Відновлення трамвайних стрілочних переводів

Відновлення геометричних розмірів одно-, двухпір’єві стрілок і хрестовин трамвайних стрілочних переводів, а також перетинів до розмірів заводу виробника виконується методом електродугової наплавки відповідно до ТУ У 24.1-40226934-001:2016, які узгоджені “Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства “м.Київ. Виходячи з практики експлуатації і проведених досліджень нашої продукції, відновлення наплавленням на сьогоднішній день є найефективнішим способом продовження життєвого циклу трамвайних переводів.

Оформить заявку

Оставьте свои данные и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

Пример: example@example.org
Поля помеченные * обязательные к заполнению

Наші послуги

Надаємо послуги з виготовлення стрілочних переводів та відновленню наплавленням його окремих елементів. Відповідно до вимог ОСТУ 32.0.0.08.001-97  “Порядок розроблення та поставлення продукції на виробництво для потреб залізничного транспорту в системі Міністерства транспорту України” здали кваліфікаційні іспити і маємо право виконання робіт, що підтверджується діючими актами, відповідно до таких технічних умов:
  • узгоджені Департаментом колії та споруд АТ «Укрзалізниця»: ТУ У 24.1-36168217-001:2015 «Гостряки і рамні рейки стрілочних переводів, відремонтовані в шляху методом автоматичного наплавлення. Технічні умови»; ТУ У 24.1-30268559-304:2015 «Хрестовини залізничні старопридатних, відремонтовані в шляху наплавленням. Технічні умови»; ТУ УЗ 24.1-40075815-082: 2019 “Гостряки, рамні рейки та хрестовини стрілочних переводів, відремонтовані наплавленням поза шляху. Технічні умови»
  • узгоджені АТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту»: ТУ У 24.1-41821351-001:2018 «Переводи стрілочні. Технічні умови»
  • узгоджені АТ «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства», м.Київ: ТУ У 24.1-40226934-001:2016 «Стрілки трамвайних стрілочних переводів, відремонтовані методом наплавлення поза шляху. Технічні умови»

Відновлення

Відновлення та зміцнення рамної рейки з гостряком залізничного переводу

Відновлення

Відновлення одно, двухпір’євих стрілок та хрестовин трамвайних переводів, а також перетинів

Виробництво

Виготовлення та зміцнення залізничних стрілочних переводів

Сварка

Алюмінотермітне зварювання рейок

Відновлення

Відновлення та зміцнення хрестовин залізничних стрілочних переводів
Наплавлених елементів
+
років у бізнесі
+
Виконаних договорів

Переваги роботи з нами

Патенты

Інноваційні запатентовані технології

Використовувані нашими фахівцями технології дозволяють не тільки відновити, але і зміцнити елементи стрілочних переводів

Современное оборудование

Сучасне обладнання

Використовуються автоматичні зварювальні комплекси концерну Fronius і унікальне, що не має аналогів в Україні нагрівальне і шліфувальне обладнання

Шлифовка

Документи на дозвіл

Наявність актів комісії АТ «Укрзалізниця» про проходження кваліфікаційних випробувань відповідно до ГСТУ 32.0.08.001-97

Мобильные бригады

Мобільні бригади

Роботи виконуються згідно діючих технічних умов в стаціонарі і в дорозі без демонтажу в будь-якій точці України

Більше 7 років на ринку

На шляхах АТ «Укрзалізниця» та підприємствах України відновлено і успішно експлуатується більше 1500 елементів стрілочних переводів

Гарантия качества

Гарантія якості

Роботи виконуються згідно діючих технічних умов і продходять багаторазову перевірку, що забезпечує гарантовану якість

Для кого наші послуги

Наші клієнти

Написати нам

Наприклад: example@example.org
Поля позначені * обов’язкові до заповнення