ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

На цій сторінці описані умови, які регулюють використання матеріалів ТОВ «УКР-БУД» що публікуються на сайті https://www.ukr-bud.com.ua (далі – «Сайт», «Ми», «Компанія»).

1. Загальні умови

1.1. Якщо Ви вирішили користуватися Сайтом Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених в даних Правилах користування сайтом (далі – «Правила»), в тому числі, шляхом реєстрації на Сайті свого облікового запису (акаунту). Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і Компанією, предметом якого є надання користувачу послуг з використання Сайту і його сервісів.

1.2. Ми можемо в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.3. Ви зобов’язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил, або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не починати користуватися Сайтом.

2. Контент сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відеокліпи (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Слід зважати на будь додаткові повідомлення про авторські права, інформації або обмеження, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст Сайту захищено авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародним авторським правом. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь в передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту (включаючи програмне забезпечення) повністю або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки і т.д. Компанії або третіх осіб захищені авторськими правами. Будь-яке положення, зазначене в цих Правилах, не може розглядатися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти і елементи, які відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання або зберігання будь-якого контенту для цілей, відмінних від особистого використання, суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання і згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливо лише за умови отримання письмового дозволу Компанії.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, ре публікування, розповсюдження, переробка, переклад, включення її частин в інші твори й інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

3. Зв’язок між Сайтом і користувачами

3.1. Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації, ми, як власники і правонаступники, з дозволу певних сторонніх постачальників, надаємо Вам інформацію про матеріалах, опублікованих на Сайті.

3.2. Ви надаєте, а Компанія залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію стосовно змін або доповнень послуг на Сайті.

3.3. Компанія залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографії за умови, що це не буде розкривати Вашу особу. рекламодавці на сайті можуть збирати і розповсюджувати особисті дані про Вас, тільки якщо Ви підтверджуєте свою згоду відповідно до Політики конфіденційності і захисту персональних даних Компанії.

3.4. Компанія може зв’язатися з Вами по електронній пошті щодо Вашої участі в опитуванні користувачів, і задавати питання з метою поліпшення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для поліпшення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

4.Різне

4.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4.2. Незважаючи на будь-які положення, викладені вище, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці конфіденційності.

4.3. E-mail для зв’язку з нами contact@ukr-bud.com.ua.

4.4. Ви даєте згоду негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій з Вашої сторони стосовно порушення авторських прав, чи матеріалів, що містяться на Сайті, повідомляйте на contact@ukr-bud.com.ua.

4.5. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами і рекламодавцями. Оскільки ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, в разі сумніву щодо будь-якої зовнішньої посилання звертайтеся до адміністратора такого веб-сайту.